Otręby paszowe

Otręby

Paszowe

Otręby pszenne paszowe są produktem ubocznym uzyskiwanym podczas przemiału ziarna pszenicy. Są cennym składnikiem pasz, poszukiwanym przez przemysł paszowy. Otręby paszowe mogą być dostarczane w łańcuchu GMP+B3. Sprzedawane luzem lub w opakowaniu big-bag

W sprzedaży posiadamy:

Otręby pszenne paszowe

Sprzedawane luzem

big_bag

Otręby pszenne paszowe drobne

big-bag

Certyfikaty

jakości

W trosce o jak najlepszą jakość mąk Młyn Jaczkowice wdrożył i doskonali  systemy zarządzania jakością i bezpieczeństwem wyrobu w oparciu o wymagania norm: PN-EN ISO 9001 i PN-EN ISO 22000, FSSC 22000. Skuteczność naszego systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem wyrobu potwierdzają certyfikaty wystawiane przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Posiadamy także wdrożony i certyfikowany system GMP +B3 oraz system GMP+ B2.

 

 

Certyfikaty 2019-page-004

 

 

Wyróżnienia

i znaki jakości

Wysoka jakość naszych mąk została potwierdzona wyróżnieniami i znakami jakości. W 2012 roku nasze mąki z linii „Dolnośląska” zostały wyróżnione przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”. Co roku w czerwcu uczestniczymy w pikniku „Poznaj Dobrą Żywność” w SGGW w Warszawie gdzie prezentujemy nasze mąki oraz wypieki z nich.

Nasze mąki zostały wyróżnione także znakiem „Doceń Polskie” oraz „Top Produkt”.